OK2RKB | ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2PPK » Fotky » Rádiový orientační běh » ROB KP U Buku 4.3.2023 | ---

Foto z 1. oblastní soutěže JM kraje 80m a 2m

Fotogalerie: rob230304

Zdroj obrázků: OK2PPK, Sony DSC-RX100VA

Počet obrázků: 38

Poznámky k fotogalerii:

1. jihomoravský krajský přebor v ROB v roce 2023 se konal opět v Brně-Útěchově s centrem soutěže na parkovišti U Buku. Dopoledne se za silnicí na straně k Ořešínu běžela klasika 2m na mapě Kněží hora a odpoledne se pokračovalo na straně k Bílovicím krátkou tratí 80m na mapě Melatín, kde ještě stále platilo omezení vstupu do lesa jihozápadně od Melatína kvůli těžbě dřeva.

Kdo máte zájem, tak tady jsou z toho na prohlédnutí nějaké fotky. Tentokráte je jich jen pár a ze startu a cíle 2m nejsou vůbec žádné, protože v době, kdy se běžela klasika 2m, jsme stavěli na opačné straně silnice trať 80m, a když se závodnící přesunuli na odpolední trať, tak jsme šli zase stáhnout 2m kontroly.

Náhled obrázků - stránka 1/2

(1) Ráno U Buku. Ještě je namrzlá tráva.

(2) Ráno U Buku.

(3) Ráno U Buku.

(4) Ráno U Buku.

(5) Ráno U Buku.

(6) Stavěcí mapa dopolední tratě 2m. Barevné mapy dojely až později, takže stavět jsme to šli s černobílými.

(7) Stavěcí mapa odpolední tratě 80m.

(8) Ráno U Buku, sraz organizátorů.

(9) Kontrola 2m/1. Byla na hřbítku kousek od Kněží hory směrem na Ořešín.

(10) Kontrola 80m/1. Byla pod kótou Nad Vojankou.

(11) Nad kontrolou 80m/1, byla v tom lese po levé straně.

(12) Kontrola 80m/2. Byla také pod kótou Nad Vojankou, ale až za lesní cestou Vojanka směrem k údolí Melatína.

(13) U kontroly 80m/2, poněkud to tam prokáceli.

(14) Start 80m, na lesní cestě Vojanka, vpodstatě pod majákem 80m.