OK2RKB | ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2PPK » Fotky » Rádiový orientační běh » ROB KP Bílý Vlk 7.4.2024 | ---

Foto z 2. oblastní soutěže JM kraje 80m a 2m

Fotogalerie: rob240407

Zdroj obrázků: OK2PPK, Sony DSC-RX100VA

Počet obrázků: 54

Poznámky k fotogalerii:

Na 2. jihomoravský krajský přebor v ROB v roce 2024 připravil Mirek jak dopolední trať 80m, tak i odpolední 2m v pro nás nevyběhaném listnatém lese u hájenky Bílý Vlk nedaleko Nížkovic. Závodní prostor byl na mapě Bílý Vlk, centrum, cíl i oba starty byly nedaleko hájenky u hlavního tahu ze Slavkova na Ždánice, na neděli vyšlo pěkné slunečné počasí s takřka letními teplotami a les byl - přes nějaké ty paseky - celkem rozumně průběžný a bahno po zimě už na cestách také zaschlo. Účast byla tentokráte komornější a neběžela se ani linie.

Kdo máte zájem, tak tady jsou z toho na prohlédnutí nějaké fotky.

Náhled obrázků - stránka 1/4

(1) U hájenky Bílý Vlk.

(2) Stavěcí mapa dopolední tratě 80m.

(3) Stavěcí mapa odpolední tratě 2m.

(4) Stavitel obou tratí Míra, právě nám rozkresluje do map kontroly.

(5) Za chvíli budeme vyrážet stavět, na hlavní tratě jsme tři - Tom, Jirka a já. Linie se nakonec neběžela.

(6) U paseky pod hájenkou, pohled směrem do závodního prostoru. 80m napravo a 2m nalevo.

(7) Kontrola 80m č.1.

(8) Na cestě od 81 na 83, pohled směrem k hájence. Dole v údolí bude 82.

(9) Kontrola 80m č.3.

(10) Kontrola 80m č.2. Nestačím ji zapnout do její poslední relace v 10:26 před plánovaným startem a ten se tak posouvá na 10:35.

(11) Na cestě od 82 zpět k hájence, potkávám jednoho ze závodníků.

(12) Na cestě od 82 k hájence. Tak po tomto význačném stromu zůstalo už jen zelené kolečko na mapě.

(13) Na asfaltce pod cílem. Dole v údolí je 82 a za ní na obzoru 83.

(14) Na asfaltce pod cílem. 83 byla na obzoru nalevo od středu a 81 v údolí za kopcem napravo.

(15) Maják pro obě tratě.

(16) Cíl pro obě tratě.

Obrázek 116 z celkem 54, délka stránky 16, nalezeno obrázků 16. Řazeno vzestupně.
Stránka << | < | 1 2 3 4 | > | >>. Stránkování 16 | 32 | 64. Pořadí vzestupně | sestupně.