OK2RKB | ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2PPK » Fotky » Rádiový orientační běh » ROB KP Útěchov 10.3.2019 | ---

Foto z 1. oblastní soutěže JM kraje 80m a 2m

Fotogalerie: rob190310

Zdroj obrázků: OK2PPK, Canon EOS600D

Počet obrázků: 64

Poznámky k fotogalerii:

V roce 2019 se 1. jihomoravský krajský přebor ROB konal druhou březnovou neděli v okolí Útěchova, kde na mapě Zavíravá postavil Mirek tratě 2m, 80m i linii 80m. Startocíl a centrum byly přímo na horním konci Útěchova u silnice. V loterii s počasím jsme na závody vyhráli dost mizerné podmínky, kdy od rána tahem pršelo a postupně houstla mlha, ale účast byla nakonec slušná a to i díky tomu, že dorazilo více závodníků z pardubického oddílu a ze Slovenska.

Střípky ze zákulisí ... Závod 2m i 80m jsme stavěli souběžně a obvyklé trable s časováním vysílačů se tentokráte řešily použitím odlišných kmitočtů pro linii a pro odpolední trať. Úplně bez problémů to nakonec nebylo, první zájemce o start hlásil, že na 80m slyší jen vysílače z linie, ale mezitím odbilo 12:00 a vzápětí už vše běželo. Jedna věc nám ale nevyšla, start se posouval z 10:30 na 11:00. Příčina byla triviální, jediná stavěcí mapa zůstala zapomenutá dole v Brně a muselo se pro ni vracet až někde od Soběšic, takže místo před devátou jsme vyráželi stavět až o půl desáté.

Kdo máte zájem, tak tady je zase na prohlédnutí pár fotek ze závodů.

Náhled obrázků - stránka 1/4

(1) Stavěcí mapa tratí obou závodů, maják byl na brdku nad startocílem.

(2) Kontrola 2m č.2 pod vrchem Zavíravá.

(3) Kontrola 2m č.1, na vršku naproti napravo nahoře byla 82.

(4) Kontrola 80m č.2 na kraji srázu k Babídolskému potoku.

(5) Startocíl na kraji Útěchova byl společný pro oba závody.

(6) Startocíl. Jediné místo, kde se dalo trochu schovat před deštěm.