Skip navigation

OK2RKB | ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2PPK » Info » OK2PPK | ---

Informace o OK2PPK

Jmenuji se Pavel Krejčí, narodil jsem se v roce 1968 a žiji v Brně. Absolvoval jsem SPŠ strojní v Brně na Kotlářské a FE VUT v Brně, následně jsem postupně pracoval pro Správu pošt a telekomunikací, SPT Telecom, Český Telecom, Telefónicu a ÚPT AV ČR (old).

Pavel OK2PPK, PA VKV říjen 2006, na Babím lomě. (foto PPK)

Od dětských let se zabývám elektronikou, výpočetní technikou a programováním, rádiovým orientačním během, radioamatérským vysíláním, od roku 1990 fotografováním, a některé z těchto koníčků mě také přiblížily k toulkám přírodou, trempingu a spoustám hodin prosezených u ohně s kytarou.

Radioamatérskému vysílání jsem se začal věnovat už jako RO na radioklubu OK2KBA v tehdejší 132. ZO Svazarmu Kompas, po dovršení potřebného věku jsem získal v roce 1983 licenci na samostatné vysílání v mládežnické třídě pod značkou OL6VEP, o rok později po zvýšení operátorské třídy jsem dostal novou volací značku OL6BLV a od roku 1987 mám přidělený volací znak OK2PPK.

Od roku 1978 jsem členem radioklubu OK2KBA, resp. jeho následníků - sdružení radioklubů OK2KBA a OK2KLI a nakonec Radioklubu Brno OK2RKB, v letech cca 1982-1987 jsem byl členem SZTM ROB v Brně a v roce 2002 jsem se do tohoto oddílu, existujícího nyní jako SK Radiosport Bílovice nad Svitavou, vrátil zpět.

Kontaktní údaje na mě jsou ok2ppk(zavináč)volny(tečka)cz nebo (plus)420 724 171 636 a adresa je město viz údaj v prvním odstavci nahoře, ulice se jmenuje Ruská, orientační číslo domu je osm a poštovní směrovací číslo je 612 00. Jsem členem Českého radioklubu, takže QSL lístky na mě lze posílat přes QSL službu ČRK.

Nahoru