Skip navigation

OK2RKB | ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2PPK » Fotky » Rádiový orientační běh » ROB OP Babice a oslava 40 let SK Radiosport 22.10.2022 | ---

Foto z oddílového přeboru a oslavy 40 let SK Radiosport

22. října 2022, Babice n.S., Bílovice n.S.

Popis

Fotogalerie: rob221022

Zdroj obrázků: OK2PPK, Canon EOS90D

Galerii sestavil: OK2PPK 28. října 2022

Počet obrázků: 116

Poznámky k fotogalerii:

V deštěm poněkud promáčenou sobotu 22.10. se konaly dvě oddílové akce. Nejprve jsme se dopoledne sešli za Babicemi n.S. na rozcestí Pod Vysokou na oddílovém přeboru, vrámci kterého se běžely dva závody - foxoring a pak tříkolové sprinty OB/2m/80m.

Foxoring měl být tzv. "po anglicku" - kontroly měly mít stejný kód i kmitočet. Když mi při stavbě jedné z kontrol naběhl na stejném kmitočtu i maják, tak jsem krapet znejistěl, jak to s těmi pravidly po anglicku vlastně mělo být, ale nakonec se zase až takovýto "antirob" neběžel a maják se ještě stěhoval na svoji vlastní frekvenci.

Večer jsme se sešli znovu, ale pro změnu v sokolovně v Bílovicích n.S., kde se konala oslava 40ti let existence našeho oddílu. Začínalo se gulášem, pokračovalo seznámením s výsledky oddílu v uplynulém roce a pogratulováním nejúspěšnějším závodníkům, pak následovalo losování tomboly a pak volná zábava. A pro zájemce Jirka dotáhl na ukázku i nějaké starší kusy techniky.

Kdo máte zájem, tak tady jsou z toho fotky. Z přeboru je toho pomálu, tak nějak jsme permanentně buď stavěli anebo balili vysílače a v centru jsem tak moc času nepobyl. Více fotek je pak z večera v sokolovně.

Náhled obrázků - stránka 1/8

(1) Sobota dopoledne, foxoring. Mapa.

(2) Centrum soutěže po příjezdu.

(3) Foxoring, kontrola 5.

(4) Foxoring, kontrola 4. Ta mi dala při balení, málem jsem ji bez radia nenašel, mnemotechnická pomůcka, že je na stromku se zelenými větvemi odspodu nebyla nejlepší, takových stromků tam bylo ... .

 

(5) Foxoring, kontrola 3. Co se týče porostů, tak se zde mapa už poněkud rozcházela s realitou a posed jsem také nenašel. Tak jsem kontrolu raději ani nikam moc nezašíval a dal ji poblíž středu zákresu.

(6) Centrum soutěže.

(7) Centrum soutěže.

(8) Sprinty, kontrola 80m/1. Byla pár desítek metrů mimo zákres, protože tyto dva stromy tam byly jediné s větvemi níže než někde v oblacích, stavěli jsme totiž bez laminátů.

 

(9) Sprinty, kontrola 80m/5. Taky byla kousek mimo zákres, opět tam nebylo kam nahodit anténu na 80m a ještě tam byly pásy neprůchozího hustníku.

(10) Sobota odpoledne, sprinty. Mapa - kde měly být podle zákresů kontroly 80m/1 a 5.

(11) Centrum soutěže.

(12) Centrum soutěže.

 

(13) Centrum soutěže.

(14) Centrum soutěže. Sprint, start.

(15) Centrum soutěže.

(16) Centrum soutěže. Sprint, start.

 

Obrázek 116 z celkem 116, délka stránky 16, nalezeno obrázků 16. Řazeno vzestupně.
Stránka << | < | 1 2 3 4 5 | > | >>. Stránkování 16 | 32 | 64. Pořadí vzestupně | sestupně.
Šířka galerie 3 | 4 sloupce.

Nahoru