Skip navigation

OK2RKB | ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2PPK » Fotky » Rádiový orientační běh » ROB KP Jelenice 12.3.2016 | ---

Foto z 1. oblastní soutěže JM kraje 80m a 2m

12. března 2016, Brno - Jelenice

Popis

Fotogalerie: rob160312

Zdroj obrázků: OK2PPK, Canon EOS600D

Galerii sestavil: OK2PPK 20. března 2016

Počet obrázků: 133

Poznámky k fotogalerii:

Liškařská sezóna v roce 2016 začala u nás na jihu Moravy krajským přeborem 12. března. Závody si vzal na starost již tradičně Petr Hrouda a vymyslel tratě na Brněnské přehradě v prostoru kolem Vrtačky, Chocholy a Jelenice, kde myslím i díky převýšení nedal závodníkům nic zadarmo.

Tentokráte jsme si to užili i jako stavěči, autem se v tomto prostoru objezdit nic nedá. Opět jsme nenechali nic náhodě, technika se vyzvedla už v týdnu dopředu, do lesa jsme vyráželi brzo ráno, vše mělo být voňavé a růžové, ale nakonec nás doběhla právě ta příprava dopředu.

Vysílače tratě 2m byly sice nastavené na zpožděné zapnutí, aby nerušily liniové kontroly, jenže se zapomnělo, že to vlastně funguje maximálně na den dopředu. Nastavené vysílače jsme si přebírali 3 dny před závodem, takže samozřejmě jak se do nich v sobotu zastrčila anténa, tak se vesele rozeběhly. Na pásmu tak vzniknul docela slušný zmatek, ve kterém by děcka na liniové trati těžko něco našla. Na problém se sice přišlo ještě před startem, ale nebyl už čas obcházet celou 2m trať a přenastavovat ji, takže na linii vyrazil vlastně jen Ivo se Zbýšou s cílem pokusit se její kontroly najít a zneškodnit, a to, co se jim najít nepodařilo, jsme pak před startem 2m dodatečně stáhnuli.

Jinak nás příjemně překvapila hojná účast závodníků z Martina, z Pardubic a dokonce i z Teplic, což bylo určitě přínosem pro úroveň závodu, protože jinak tyhle krajské oblastky mívají účastí spíše charakter oddílového přeboru. A celkem vyšlo i počasí, které po piruetách z předchozích dnů nasadilo na sobotu přívětivější tvář a občas vykouklo i sluníčko. Kdo máte zájem, tak zde jsou z toho k prohlédnutí fotky.

Náhled obrázků - stránka 1/9

(1) Prádelna 8h ráno, vyrážím odtud postavit přidělenou část kontrol. Až sem snad nikdo ze závodníků nemusel, ale 400m odtud vlevo byla ve svahu kontrola 3 z tratě 80m.

(2) Kontrola 1/80m, asi 1km za Prádelnou ve svahu nad potokem. Ten konec vrstevnicové pěšinky dle Hroudýsova itineráře jsem hledal dost dlouho.

(3) Kontrola 1/2m nahoře nad kontrolou 1/80m. Byla vpodstatě na postupu 80m tratě, takže ji někteří našli už o závod dříve, než měli.

(4) Stavěcí mapa celého závodu, tato byla pro stavbu kontrol 1/80m, 1/2m a kontrol liniové tratě (ty byly v místech, kde jsou v mapě vedle linie jejich čísla).

 

(5) Hroudýsův itinerář pro obsluhy, jako vždy precizně připravený.

(6) Chystá se start prvních závodníků na 80m.

(7) První závodníci odstartovali na trať 80m. Johanka, Viktor a za nimi Hažmuci.

(8) Start 80m. Petra, Pavča. Ivo vyráží se Zbýšou na linii a má za úkol ji rovnou sbalit, pokud se mu kontroly podaří najít, protože se předčasně rozeběhly vysílače odpolední tratě 2m.

 

(9) Startovní koridor byl pro všechny tratě a závody stejný - po levé cestě nahoru.

(10) Start 80m. Věrka, Sandra a Jožo.

(11) Start 80m. Jožo.

(12) Start 80m. Věrka, Sandra.

 

(13) Start 80m. Pavel, Zdeňka.

(14) Start 80m. Marek.

(15) Start 80m. Lída.

(16) Start 80m. Barbora.

 

Obrázek 116 z celkem 133, délka stránky 16, nalezeno obrázků 16. Řazeno vzestupně.
Stránka << | < | 1 2 3 4 5 | > | >>. Stránkování 16 | 32 | 64. Pořadí vzestupně | sestupně.
Šířka galerie 3 | 4 sloupce.

Nahoru