Skip navigation

OK2RKB | ENG · GER · RUS · FRA · POL · HUN · SPA | Main · Pos · Neg · IE+ · IE- · Prn · Pda · CSSoff

OK2PPK » Fotky » Rádiový orientační běh » ROB JTT Březová 15.-17.5.2015 | ---

Foto z jarního soustředění SK Radiosport

15.-17. května 2015, rekreační středisko Březová

Popis

Fotogalerie: rob150515

Zdroj obrázků: OK2PPK, Canon EOS600D

Galerii sestavil: OK2PPK 2. června 2015

Počet obrázků: 196

Poznámky k fotogalerii:

Na jarní soustředění ROB v roce 2015 jsme s naším oddílem SK Radiosport vyrazili k Rokytnici nad Rokytnou do rekreačního areálu Březová. Posunutím termínu až do 2. poloviny května jsme přišli o výhodu spojení víkendu s některým květnovým svátkem, a tak byl program poněkud našlapaný díky čtyřem krajským přeborům ve dvou necelých dnech. A to ještě na sobotní odpoledne vyšel semifinálový zápas českých hokejistů na MS v hokeji, což si nemalá část našich lidiček nechtěla nechat ujít, takže Jirka nakonec povolil na sledování zápasu výjimku s tím, že si dotyční musí odpolední 2m závod stihnout odběhnout ještě před tím.

V sobotu nám vyšlo krásné počasí. Dopoledne jsme kvůli zmiňované výjimce stavěli obě klasické tratě 80m a 2m souběžně. Byl to trochu fofr, aby se to stihnulo, lidi, co chtěli po doběhnutí 80m hned běžet 2m, museli chvíli vydržet, než jsme zprovoznili i druhou trať, ale nakonec si většina ze zájemců stačila i 2m oběhnout před obědem. Míra Látal natáhl 80m trať až za potok pod Dašovem, já jsem pak na 2m posunul kontroly více severně. Odpoledne pak proběhl 2m závod pro ostatní závodníky, navečer následovalo vyhlášení a pak zase po delší době táborák. Asi jedinou vadou na kráse byl místní šíleně pomalý způsob vydávání jídla s nekonečnými frontami, korunovaný nevábnou bramborovou kaší.

Na neděli jsme měli na dopoledne naplánovaný foxoring, který si vzala na starost Míša, a odpoledne pak Terka připravila sprinty, vše opět probíhalo na mapě "Mařenka mínus". Počasí se nám přes noc krapet zkazilo, i nějaká ta kapka spadla, ale na sprinty pak zase vykouklo sluníčko. A kdo máte zájem, tak tady jsou fotky z akce.

Náhled obrázků - stránka 1/13

(1) Areál RS Březová u Rokytnice nad Rokytnou, kde proběhlo naše letošní jarní soustředění ROB.

(2) Srub v zadní části areálu, kde jsme byli ubytovaní.

(3) Chatky naproti srubu, kde byla další část našich lidiček.

(4) Prolézačky u srubu.

 

(5) Zadní část areálu za srubem.

(6) Rozprava v pátek večer na technice.

(7) Pokyny k sobotní klasice 80m.

(8) Mapa klasiky 80m. Stavitel Míra.

 

(9) Pokyny k sobotní klasice 2m.

(10) Mapa klasiky 2m. Stavitel já. Je tam ještě zakreslená i trať linie, která se nakonec nestavěla.

(11) Kontrola 81, poblíž Dašova. Proti zákresu byla posunutá o kousek víc k Dašovu, do alespoň trošku méně průhledného terénu, než byl les nad ní.

(12) Kontrola 24, na třetím z vršíčků u Dašova. Byla schovaná úplně na vršku tak, aby ji tam na 80m neměl nikdo důvod hledat, a nečekal jsem ani problémy se zaměřováním, ale realita byla nakonec jiná.

 

(13) Kontrola 21. Byla jen kousek od startu 80m, umístěná tak, aby nebyla vidět z cesty, po které mohli probíhat lidi na 80m. Kvůli tomu jsme s její stavbou museli počkat, až všichni odstartovali.

(14) Start 80m. Když jsem tam dorazil ze stavby, tak už tam byli jen poslední závodníci.

(15) Start 80m.

(16) Start 80m. Jáchym.

 

Obrázek 116 z celkem 196, délka stránky 16, nalezeno obrázků 16. Řazeno vzestupně.
Stránka << | < | 1 2 3 4 5 | > | >>. Stránkování 16 | 32 | 64. Pořadí vzestupně | sestupně.
Šířka galerie 3 | 4 sloupce.

Nahoru